:::: MENU ::::

Evrenin Ritmi ve Şükretmek

Canım oğlum Emir Cerman ve her biri birbirinden yetenekli yüzlerce manevi evladım; Şükran Günü kutlayacağınız bu akşam, ne kadar çok şükredeceğim şey var diye düşündüm ve bu satırları yazdım.

Başımın üzerinde bir dam olduğu için; sağlıklı, kocaman yürekli ve yetenekli bir evlada sahip olduğum için, ayaklarımın üzerinde durup nefes alabildiğim için, ihtiyacım olduğunda yanı başımda bulduğum çok sayıda dostum olduğu için, dünyanın en güzel şehirlerinden birinde doğup büyüdüğüm için, beni iyi ve dürüst bir insan olarak yetiştiren ailem olduğu için şükürler olsun.

Rhythm Of The Universe ekibindeki manevi evlatlarım; günlerdir büyük özveriyle ve heyecanla çalışıp ortaya çıkardığınız Van Türküsü için hepinize çok teşekkür ederim, sizlerle gurur duyuyorum. Şükürler olsun bu günleri gördüğüm için.

Sevgili okurlarım ve dostlarım sizler de şükredeceğiniz ne kadar çok şey olduğunun ayırdına varın ve hayatı doya doya yaşayın.


4 Comments

 • rengin |

  canım arkadaşım,
  işte evlat yetiştirmek böyle bir şey.. hepsinin yolları- bahtları açık olsun.. sencileyin bir anneyi tanıyor olmak bana bu evrende yalnız olmadığımı anlatıp içimi rahatlatıyor.. canım benim.. daha nice başarı habererini duyacağız)))

 • Fatma Zehra Sunay |

  Merhabalar, dün hayranlıkla izlemiştim Rhythm Of The Universe’in Van çalışmasını… Sizin oğlunuz olduğunu öğrenince daha da bir sevindim… Friendfeed’den biliyorum sizi 🙂 Böyle bir evlada sahip olmak çok gurur verici olsa gerek… Tebrikler, sevgiler…

 • Alp |

  Çok haklısınız, şükretmeyi unutuyoruz çoğu zaman. Oğlunuz çok şanslı sizin gibi bir anneye sahip olduğu için.

So, what do you think ?