:::: MENU ::::

TurkNet ADSL’den 1 Mb fiyatına 8 Mb ADSL!

turknet_gm_cem_celebilerBu sabah Ortaköy Radisson SAS Otel’de düzenlenen bir basın toplantısıyla birinci yaşını kutlayan TurkNet, katılan konuklara yeni kampanyasını açıkladı. Bu hizmetle kullanıcılarını; 4 GB kotalı, 6 GB kotalı ve kotasız olmak üzere üç farklı seçenekten oluşan kampanya kapsamında,  8 Mb/sn’ye kadar bağlanabilecekleri en yüksek hızda internette sörfe davet ediyor ve yüksek hızdaki internet erişimini 1 Mb fiyatına sunuyor!
TurkNet’in ADSL abonelerine sunduğu fırsatlar bununla da bitmiyor. Genel Müdür Cem Çelebiler’in belirttiğine göre; TurkNet, A Tipi Telefon Hizmetinden yararlanarak yüzde 95’e varan indirimler elde eden abonelerine, 2 ay boyunca 30 dakikalık ücretsiz telefon görüşmesi hediye ediyor. Şehiriçi telefon görüşmelerinin alternatif operatörlere açılmasıyla birlikte, TurkNet’in tüm aboneleri şehiriçi görüşmelerini indirimli olarak yapma imkânı buluyorlar.
1996 yılında kurulan ve Türkiye’nin en güçlü yeni nesil telekom operatörlerinden biri olan TurkNet; Altyapı, Uzak Mesafe Telefon Hizmeti ve İnternet Servis Sağlayıcılığı lisanslarına sahip bulunuyor. TurkNet, Türkiye geneline yayılmış geniş altyapısı üzerinden binlerce işletmeye telefon, internet, WAN bağlantısı, ADSL ve sanal ağ gibi telekom hizmetleri turknet_hizli_internet_kampanyasunuyor. Bireysel telekom pazarında ise TurkNet ADSL ve 1095 ucuz telefon görüşme hizmetiyle iddiasını sürdüren firma, aynı zamanda Türkiye’nin ilk haber ve eğlence sitesi olan www.turk.net portalını da işletiyor. Yaptığı yatırımlarla her geçen gün genişlettiği fiber altyapısına kendi yurtdışı çıkışını da ekleyen TurkNet, ‘yerleşik operatörden sonra güvenilir olarak sınırı geçen ilk ve tek alternatif işletmeci’ unvanına da sahip bulunuyor.


2 Comments

  • Göksel |

    15GB limit olduktan sonra ne anlamı kaldı normal bir kullanımda (biraz youtube biraz last.fm gibi şeyler) üç dört gün içinde dolucaktır 8Mbit internet, geri kalan 3 hafta boyunca hem 512kb ile internete bağlanıcam hemde 8Mbit parası ödüyecem çok saçma olmuş kesinlikle yapmasınlar bırakın biz 1Mbit internet ile mutlu mesut geçiniyoruz, TTnet’in bu kadar saçmalayacağını düşünmezdim

  • Yunus |

    @Göksel. Sadece 15GB kotalı paket değil. 4GB kotalı paket de var. Türkiye’deki internet bağlantılıarın çoğu 1Mb 4GB’tir eminim — en ucuz paketidir çünkü. Şimdi ise, bu kampanya ile daha ucuza, 8Mb 4GB alabiliyorsunuz. Yani daha ucuz, ve daha hızlı, aynı kotaya. Sevmiyecek ne var?

So, what do you think ?