:::: MENU ::::

Boğaziçi Caz Korosu Sponsorunu Arıyor

Sevgili dost Masis Aram Gözbek; yolum kesiştiği ve tanıdığım için mutlu olduğum insanlardan. Yaratıcı, çalışkan, girişimci, kocaman yürekli adam gibi bir genç adam. Boğaziçi Caz Korosu‘ndaki arkadaşlarıyla uluslararası başarılara imza atıyorlar.
Saçma salak tanıtım projelerine milyarlar saçılırken, bu gencecik insanlar ülkemizi uluslararası platformlarda neredeyse ceplerinden para harcayarak temsil etmeye çabalıyorlar. Onlara inanan bi avuç yürekli sponsorun desteğiyle; Avusturya’da düzenlenen Dünya Koro Şampiyonasında Dünya Şampiyonu oldular.
Şimdi bu şampiyon gençler, yeni başarılara koşmak için 23-28 haziranda İtalya’da düzenlenecek Uluslararası Koro Festivalinde, 4-14 temmuzda Amerika’da düzenlenecek Dünya Koro Olimpiyatlarında, 16-21 ağustosta Macaristan’da düzenlenecek olan Uluslararaı Koro Festivalinde ülkemizi temsil etmek istiyorlar. Sponsorluk konusunda acil olarak yardıma ve desteğe ihtiyaçları var. Lütfen bu başarılı gençlere Boğaziçi Caz Korosu‘na destek olalım, bağlantılarımızı arayıp destek isteyelim. Sponsorluk dosyası için info@bogazicicazkorosu.com adresine hemen bir e posta gönderin ve desteğinizi esirgemeyin.


So, what do you think ?